KONST / Litografier / Färgserigrafier 13073541
nr 1307 3541
Färgserigrafier
3 st, Harald Lyth (f. 1937), Sverige. Triptyk. Signerad, numrerad 29/35. Bladets mått: 67x36 cm, oramade lösa blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 februari 2020
kl 18:04:47
800 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr